Забезпечити безпечний рух велосипедного транспорту

26.10.2016, 16:57

Сьогодні, 26 жовтня міський голова Дмитро Биков провів виїзну робочу нараду за участі секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти, директора ДЖКГ Петра Василюка, директора КП «СпецЕко» Сергія Карацюби. На порядку денному було питання будівництва велосипедної доріжки в місті.

 

Очільник міста повідомив, що невдовзі в Горішніх Плавнях розпочнеться будівництво велосипедної доріжки загальною довжиною близько 3,5 км. Велосипед – досить популярний вид транспорту в місті, економічний та екологічний. Мешканці Горішніх Плавнів протягом декілька років зверталися до органу місцевого самоврядування з проханням забезпечити безпечний рух велосипедного транспорту. Маршрут буде прокладено від вул. Соборної по вул. Добровольського до ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з виходом на вул. Гірників до скверу Першопрохідців.

 

Відповідно до проектно-кошторисної документації вартість проекту склала 1,5 млн грн. На облаштування велодоріжки з міського бюджету виділено 1 млн грн. За сприяння депутатів Полтавської обласної ради від Горішніх Плавнів Андрія Пісоцького, Дмитра Спатаря, Вячеслава Мінязева на впровадження проекту з облаштування велодоріжки з обласного бюджету надійшли кошти в сумі 500 тис. грн.