Засідання виконавчого комітету

28.10.2016, 09:14

25 жовтня міський голова Дмитро Биков провів чергове засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради. Участь у роботі засідання взяли секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, члени виконавчого комітету, керівники юридичного та загального відділів, структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, бюджетних закладів, установ, організацій, ЗМІ.

 

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська поінформувала про готовність комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча художня школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» до нового 2016-2017 навчального року. Станом на 01.09.2016 кількість учнів ПСМНЗ «Дитяча художня школа» становила 217 дітей, що майже в 2 рази більше ніж у минулому році. У вересні за результатами вступних іспитів набрано 62 учні (1 нульовий та 2 перших класи). Ірина Зеленська повідомила, що розмір батьківської плати за навчання становить 70 грн. Це найнижчий розмір батьківської плати за навчання в художній школі в Полтавській області. Учні пільгових категорій на 100% звільнені від сплати за навчання. У новому 2016-2017 н. р. 24 дитини з родин пільгових категорій навчатимуться безкоштовно. У 2016 році значно покращилася матеріально-технічна база закладу. За кошти міського бюджету проведено ремонт навчальних класів, кабінетів та коридору на загальну суму 198 тис. грн; придбано комп’ютери, сканер та графічні планшети для класу комп’ютерної графіки й дизайну на суму 101 тис. грн. Начальник відділу культури і туризму подякувала депутатам Горішньоплавнівської міської ради, виконавчому комітету, народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за значну фінансову підтримку.

 

Члени виконкому затвердили список дітей перших двох років життя з числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування та статути загальноосвітніх навчальних закладів міста.

 

Розглянули ряд питань соціального захисту, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, квартирного обліку, архітектури й містобудування.