На форумі партнерів поєднала мелодія пісні й тепло сердець

28.10.2016, 14:21

27 жовтня в актовій залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні», у рамках якого заплановане проведення Всеукраїнського благодійного фестивалю «Діти-дітям» у великій залі Палацу культури і творчості.

 

На форум завітали діти із м. Южноукраїнська Миколаївської області (ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Захисників Вітчизни), із м. Охтирки Сумської області (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3), із м. Кам’янського Дніпропетровської області (ЗНЗ І ступеня-гімназія №39), із м. Суми (Палац дітей та юнацтва), із смт. Біликів Полтавської області, із м. Полтави й загальноосвітніх шкіл нашого міста.


Відкриття форуму творчості й талантів відбулося за участі заступника міського голови Надії Угнічевої, начальника відділу у справах сім’ї та молоді Тетяни Оробченко, головного спеціаліста відділу освіти Петра Хохулі, завідувача міським методкабінетом Світлани Негоди, методиста Ольги Роман, генерального директора ГО «Пульс країни» Віталія М’якініна, депутата міської ради Володимира Рубана.

 

З вітальним словом до учасників творчого форуму звернулася заступник міського голови Надія Угнічева, яка зазначила, що наше місто завжди з радістю зустрічає учасників молодіжних форумів. За 10 років дії благодійного проекту у школі №6, під час проведення фестивалів «Партнерів єднає мелодія пісні» й «Діти-дітям», було зібрано більше 50 тис. грн допомоги дітям з обмеженими фізичними можливостями, а участь у роботі форумів взяло більше 700 дітей з різних куточків України й міст-побратимів. Від імені міського голови Дмитра Бикова й від себе особисто привітала талановиту молодь – учасників форуму. Побажала хорошого настрою, приємних вражень від перебування в нашому місті й на фестивалі.


Вітали дітей начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, головний спеціаліст відділу освіти Петро Хохуля, завідувач міським методкабінетом Світлана Негода.


Куратор фестивалю, депутат міської ради, директор школи Віра Усатенко привітала учасників свята спілкування з друзями, свята доброчинності й людяності, подякувала за небайдужість, побажала усім натхнення й успіхів. Також директор школи під оплески присутніх представила усіх учасників форуму, які презентували пісенні подарунки для гостей урочистої зали. Гостям і учасникам фестивалю творчі колективи ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 представили свої яскраві номери.

 

Цього ж дня у фойє Палацу культури і творчості відбувся благодійний ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва, на якому можна було придбати за символічну плату хенд-мейд, кошти від якого підуть для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

 

Всеукраїнський благодійний фестиваль «Діти-дітям» розпочався виступом хору Полтавської місіонерської духовної семінарії. Діти з різних куточків України демонстрували свої творчі здібності піснями, вкладаючи частинку своєї душі й добра у кожне слово, кожну ноту й даруючи своїм одноліткам. За час проведення благодійного фестивалю «Діти-дітям» було зібрано більше 8 тис.грн для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

 

У програмі фестивалю 28 жовтня для учасників буде проведено майстер-клас у Полтавській місіонерській духовній семінарії та екскурсія до Трьохсвятительського храму.