У Горішніх Плавнях для учасників бойових дій на Сході України впроваджено соціальну ініціативу

28.10.2016, 15:35

Нещодавно спільними зусиллями органу місцевого самоврядування та відповідальними представниками бізнесу в місті Горішні Плавні започатковано нову соціальну ініціативу «Соціальна поличка», направлену на підтримку учасників бойових дій на Сході України.

 

Міський голова Дмитро Биков повідомив, що за підсумками перемовин з акціонерами мережі магазинів «МАРКЕТОПТ» учасники бойових дій, за наявності посвідчення та соціальної картки, будуть мати можливість придбати продукти харчування в магазинах «МАРКЕТОПТ» за пільговими цінами (цінами виробника). Соціальну картку можна отримати у відділі персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення, що знаходиться по вул. Миру, 29 (ІІ поверх), у будь-який робочий день з 08.00 до 12.00; з 13.00 до 17.00 години.

 

За домовленістю органу місцевого самоврядування та керівництва аптеки «Твоя аптека», що знаходиться по проспекту Героїв Дніпра, 67, для учасників бойових дій в АТО за наявності посвідчення діятиме знижка 10% на придбання ліків.

 

Очільник міста подякував соціально активним керівникам торгових об’єктів міста за громадянську позицію та плідну співпрацю. Закликав усіх представників бізнесу міста Горішні Плавні долучатися до соціальних ініціатив самоврядування, спрямованих на підтримку учасників бойових дій на Сході України.