72 роки з Дня визволення України від нацистських загарбників

31.10.2016, 10:46

28 жовтня з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників у нашому місті відбулося покладання вінків і квітів до меморіалу «Вічний вогонь».

Друга світова війна кардинально змінила життя нашої країни, смертоносним нищівним смерчем пройшлася Україною, увірвалася в кожну сім’ю. Довгі шість років тривала боротьба з нацизмом і геноцидом на території різних країн світу, близько чотирьох років – на нашій рідній землі.

Вшанувати пам’ять загиблих у роки Другої світової війни прийшли члени громадських організацій – Спілки «Першозасновників «ВАТ «Полтавський ГЗК», Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка», Комсомольської міської організації ветеранів Другої світової війни та праці, Комсомольської міської організації інвалідів війни та Збройних сил, представники міської влади – міський голова Дмитро Биков, заступники міського голови – Надія Угнічева та Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, представники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять полеглих героїв, які подарували нам право вільно жити і працювати на рідній землі. Священний обов’язок сучасного покоління – бути гідними життєвого подвигу своїх дідів та батьків, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій багатостраждальній землі.

Яскраві квіти лягли до Вічного вогню символом незгасної пам’яті.