У міста Горішні Плавні – високі показники економічного розвитку

31.10.2016, 11:00

Міський голова Дмитро Биков навів основні показники економічного розвитку міста Горішніх Плавнів за 2015 рік у порівнянні з містами з кількістю населення 50-100 тис. осіб, містами обласного значення та обласними центрами, отримані з Автоматизованої системи муніципальної статистики (проект Асоціації міст України та ПРОМІС).

 

За обсягом інвестицій в основний капітал за рахунок усіх джерел фінансування на душу населення та за обсягом прямих іноземних інвестицій наростаючим підсумком на 1 жителя наше місто впевнено посіло 1 місце в Україні.

 

Обсяг прямих іноземних інвестицій

наростаючим підсумком на 1 жителя, дол. США

 

 

За обсягом реалізованої продукції промисловості в розрахунку на 1 жителя наше місто зайняло 2 місцесеред міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб (після Енергодару) і 3 місцесеред міст обласного значення та обласних центрів (після міст Кривий Ріг та Енергодар). Горішні Плавні посіли 2 позицію в рейтингу серед міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб (після Енергодару-АЕС) і 3 позицію серед міст обласного значення та обласних центрів (після Болехів, Енергодару) за доходами й видатками бюджету. За показником «власні доходи» в розрахунку на 1 жителя м. Горішні Плавні займає 2 місце.

 

За рівнем середньомісячної заробітної плати одного найманого працівника місто зайняло 3 місце серед міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб (після Енергодару та Борисполю) і 4 місце серед міст обласного значення (після міст Енергодар, Кузнецовськ, Бориспіль).

 

Також наше місто в розрахунку на одного жителя - друге серед міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб та п’ятесеред міст обласного значення та обласних центрів за видатками на освіту; друге та четверте за видатками на охорону здоров’я. За видатками на фізкультуру і спорт Горішні Плавні посіли 1 місце серед міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб та 9 місце серед міст обласного значення та обласних центрів.

 

До відома:

до Автоматизованої системи муніципальної статистики надали свої дані 70 міст.

 

№ п/п

Назва міста

Населення

Містоутворююче підприємство

1

Енергодар

54,3 тис. осіб

ВП «Запорізька АЕС»

2

Кузнецовськ

41,8 тис. осіб

Рівненська Атомна Електростанція

3

Бориспіль

60,9 тис. осіб

ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль»

4

Болехів

10,7 тис. осіб

Місто Болехів не відноситься до потужних промислових міст. 1 місце з показників «Доходи на 1 жителя», «Видатки на 1 жителя» отримано за рахунок трансфертів з Державного бюджету. Власні надходження до міського бюджету м. Болехіва невеликі.

5

Кривий Ріг

645,1 тис. осіб

ВАТ «Південний ГЗК»