Увага! Питання!

1.11.2016, 14:45

Автор: Зимняя Зоя Владимировна

Напрямок: Інші

Почему не работает наш хлебзавод? Будет ли он работать в дальнейшем, если нет, то как Вы собираетесь обеспечить город и ближайшие села хлебом?

Відповідь:

Підприємство, яке займалось виробництвом хлібобулочних виробів у місті, перебуває у приватній власності. За неофіційною інформацією засновники товариства вирішили припинити виробництво хліба на його потужностях і планують здійснювати постачання хлібобулочних виробів до торгівельних закладів м. Горішні Плавні з аналогічного підприємства, розташованого в місті Кременчуці.  

Постачання хліба у торгівельні заклади міста та прилеглі населені пункти здійснюється на комерційній основі і не залежить від волевиявлення органів місцевого самоврядування.

Сьогодні в місті Горішні Плавні функціонує 19 павільйонів з продажу хліба та хлібобулочних виробів, а також спеціалізований магазин «Ілона». У супермаркетах «Сільпо», «Наш Край», «Брусничка», «Маркетопт» реалізують хлібобулочні вироби власного виробництва. Крім того у магазинах торгівельних мереж: ТОВ «АТБ-маркет», «Оптовичок», ТОВ «Укрторгтранс», ТОВ «АДІС», ФО-П «Мельников», здійснюється реалізація хліба та супутніх виробів виробництва хлібокомбінатів з інших міст. 

Викладене вище свідчить, що завдяки розвинутій торгівельній мережі містяни забезпечені широким асортиментом хліба та хлібобулочних виробів.