Запрошення до участі у Конкурсі

4.11.2016, 13:27

У зв’язку з відмовою переможця тендеру/конкурсу від 16.09.2016р. ТОВ «НВП «Ефект Груп», м. Київ від виконання робіт, Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області, об`єднання співвласників багатоквартирного будинка «Добровольського 77» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ») цією об’явою повторно запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту: «Капітальний ремонт системи теплопостачання, гарячого водопостачання з встановленням автоматизованого індивідуального теплопункту в житловому будинку 77 по вул. Добровольського в м. Горішні Плавні»:

- демонтаж старого обладнання;

- обладнання вузла комерційного обліку тепла;

- обладнання індивідуальних теплових пунктів під`їздів;

- прокладання та ізоляція трубопроводу опалення, ізоляція трубопроводу гарячого водопостачання;

- встановлення металевих дверей для теплових пунктів(елеваторні вузли), електрощитові, підвальне приміщення, дах;

- електроосвітлення підвальної частини будинку.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такими адресами: м. Горішні Плавні Полтавської обл., вул. Добровольського, 77 кв. 25 або вул. Миру, 24, каб. 102. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за адресою: м. Горішні Плавні Полтавської обл., вул. Добровольського, 77 кв. 25 або вул. Миру, 24, каб. 102 не пізніше ніж 15-00год. 22.11.2016р, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: (05348) 2-64-47, (096) 9444079.

 

Голова ОСББ «Добровольського 77»
В.А.Зайцева