Якість роботи комунальників залежить від їх технічного забезпечення

7.11.2016, 13:32

04 листопада міський голова Дмитро Биков у ході виїзної наради побував на КП «ВУВКГ», де оглянув нову технічну одиницю, яка поповнила парк сучасної комунальної техніки міста Горішні Плавні. Тепер підвищити ефективність роботи комунальників допоможе новопридбаний автокран КС-45729А-8-02 Машекана шасі МАЗ2015.

Очільник міста повідомив, що в 2016 році це вже 10 одиниця нової сучасної техніки, призначеної для виробничих потреб комунальних підприємств міста. Самоврядування Горішніх Плавнів впевнено рухається в напрямку обраного вектора розвитку - комплексного оновлення та модернізації основних засобів комунальних підприємств. Міський голова відзначив, що оперативність, ефективність та якість роботи комунальників на пряму залежать від їх технічного забезпечення. «Без нормальної комунальної техніки підприємство існувати не може», - зазначив очільник міста. Строк експлуатації старого автокрану сягнув за 56 років, така техніка фізично зношена й морально застаріла. Директор КП «ВУВКГ» Сергій Ярош повідомив, що ремонтувати раритетний автокран доводилося майже щотижня.

Новий кран придбано за кошти міського бюджету (2,4 млн грн), які було виділено на поповнення статутного капіталу ВУВКГ.

Автокран призначений для виконання навантажувально-розвантажувальних і будівельно-монтажних робіт. Кранова установка оснащена трьохсекційною стрілою довжиною 20 м з максимальною вантажопідйомністю 20 т, висотою підйому вантажу 20 м і вильотом стріли 18 м. Сучасний МАЗ з підйомною платформою машека має 4 висувні опори, що збільшують опорний контур у робочому положенні. Малі габарити, хороша маневреність і легкість управління краном КС 45729А дозволяють використовувати його на невеликих майданчиках. Автокран має високі техніко-експлуатаційні характеристики. До того ж автокрани Машека володіють безперечною перевагою - доступне сервісне обслуговування, як за вартістю, так і за наявністю необхідних запчастин і комплектуючих.