Горішні Плавні та Проект ПРОМІС опрацювали Програму просування продукції на зовнішні ринки

10.11.2016, 14:47

09 листопада в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Програми просування продукції міста на зовнішні ринки.


Участь у роботі засідання взяли секретар Горішньоплавнівської міської ради  Сергій Дорота, голова робочої групи з розробки Програми просування продукції міста на зовнішні ринки, заступник міського голови Юрій Муха, муніципальний координатор впровадження Проекту від Горішніх Плавнів, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова, представники структурних підрозділів департаменту економічного розвитку та ресурсів, бізнесових структур міста, проекту ПРОМІС: головний експерт з розвитку бізнесу Валерій Кокоть, регіональний координатор у Полтавській області Ірина Дудка, консультант Віталій Тихонович.

 

У ході засідання присутні обговорили та погодили експортний профіль міста Горішні Плавні, визначили заходи, які необхідно виконати в рамках Програми просування продукції на зовнішні ринки.


За підсумками зустрічі буде підготовлено проект Програми просування продукції на зовнішні ринки та винесено на розгляд депутатів Горішньоплавнівської міської ради у грудні 2016 року.