Вітання дружній родині працівників культури та майстрів народного мистецтва

10.11.2016, 14:55

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в малій залі Палацу культури і творчості відбулися урочистості.

З вітальним словом до дружної родини працівників культури – відділу культури, спорту та туризму, КПСМНЗ «Дитяча музична школа» і «Дитяча художня школа», Палацу культури і творчості, комунального закладу «Централізована бібліотечна система», історико-краєзнавчого музею – звернулася заступник міського голови Надія Угнічева. Подякувала за професіоналізм і творчий підхід до справи, за щоденну творчу працю, яка приносить славу місту на Дніпрі. Побажала доброго здоров’я, душевного тепла, весни в душі.

Також Надія Угнічева вручила нагороди. За особистий внесок у розвиток української національної культури, активну культурно-просвітницьку діяльність, високий професіоналізм та майстерність оголошено Подяки міського голови педагогам КПСМНЗ «Дитяча музична школа» – Антону Базилевичу, викладачу класу гітари, Сніжані Бричці, викладачу класу саксофона та флейти, Марії Азізовій, концертмейстеру.

Почесною грамотою виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради нагороджено Олександра Меренкова, директора комунального підприємства «Міський палац культури і творчості».

За вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості й активну культурно-просвітницьку діяльність, високий професіоналізм та майстерність нагороджено Подякою управління культури Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено викладачів КПСМНЗ «Дитяча музична школа» – Любов Вергелесову і Валентину Ніконову.

Грамотами управління культури Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено викладачів КПСМНЗ «Дитяча музична школа» – Жанну Фоміну і Петра Шевченка.

Почесною грамотою управління культури Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено начальника відділу культури, спорту та туризму Ірину Зеленську.

Музичні вітання учасникам урочистостей дарували переможці Всеукраїнського конкурсу юних скрипалів та віолончелістів ім.Вадима Червова вихованці ПСМНЗ «Дитяча музична школа» ансамбль скрипалів «Концертіно» (керівник Жанна Фоміна, концертмейстер Марія Азізова).

Начальник відділу культури, спорту та туризму Ірина Зеленська і директор комунального підприємства «Міський палац культури і творчості» Олександр Меренков привітали колег зі святом і вручили грамоти відділу культури, спорту та туризму Горішньоплавнівської міської ради ряду успішних працівників.

З побажаннями творчого неспокою і радості від праці звернулися начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник управління соціального захисту населення Світлана Чернявська, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариса Василенко, директор ТЦСО «Калина» Лідія Бабич.

Яскравим святковим подарунком став виступ фіналіста шоу «Х-фактор» Влада Ульянича.