Іван Шавлай з м. Горішні Плавні зайняв ІІ місце у Міжнародному конкурсі молодих трубачів ім. Мирона Старовецького

15.11.2016, 14:32

З 07 по 12 листопада 2016 року вихованець ПСМНЗ «Дитяча музична школа» м. Горішні Плавні Іван Шавлай зайняв ІІ місце у Міжнародному конкурсі молодих трубачів ім. Мирона Старовецького, що відбувся в м. Тернополі.

 

Конкурс проводиться з 2004 року через кожні 2 роки. З метою увічнення пам`яті Мирона Старовецького, який віддав на вівтар музичної культури своє серце й талант, вдячні учні започаткували конкурс молодих трубачів, надавши йому ім`я свого незабутнього вчителя. Спочатку конкурс мав статус Всеукраїнського, а згодом став Міжнародним.

 

Конкурс проводиться у 3 тури, з цього року в конкурсі крім студентів музичних училищ та музичних академій мали право брати участь учні музичних шкіл. На кожному з турів треба було грати обов`язкову програму згідно з умовами конкурсу. Усього в конкурсі взяло участь 64 учасники. 1 група – учні спеціалізованих музичних шкіл , студенти музичних училищ (1 -2 курсу). 2 група - студенти музичних училищ (3-4 курси). 3 група - студенти академій та консерваторій (професіонали). Учасниками стали конкурсанти з різних областей України (Тернопільської, Львівської, Полтавської, Вінницької), з Польщі й Вірменії.

 

У 1 віковій категорії взяв участь та пройшов до 2 туру учень дитячої музичної школи м. Горішні Плавні Сергій Шавлай.