Апаратна нарада міського голови

16.11.2016, 09:17

14 листопада відбулася апаратна нарада під головуванням міського голови Дмитра Бикова, у ході якої очільник міста зупинився на головних подіях минулих тижнів.

 

Міський голова зазначив, що на розгляд Верховної Ради винесено законопроект державного бюджету на 2017 рік, згідно з яким пропонується встановити прожитковий мінімум на місяць на одну особу в розмірі: з 1 січня 2017 року - 1544 грн, з 1 травня - 1624 грн, з 1 грудня - 1700 грн. Мінімальну заробітну плату пропонується встановити з 1 січня 2017 року 3200 грн на місяць. У проекті бюджету на наступний рік передбачено збільшити субвенції по місту для сфер охорони здоров'я й освіти. У ході наради до головних розпорядників коштів звернувся заступник міського голови Юрій Муха з проханням надати вчасно, у строк до 20.12.2016, пропозиції для формування видатків міського бюджету на 2017 рік.

 

Міський голова Дмитро Биков проаналізував хід опалювального сезону в місті, оприлюднив аналіз показників лічильників теплової енергії по всіх житлових будинках міста за 17 днів опалювального сезону. Відзначив, що в середньому тариф на послуги централізованого опалення в житлових будинках з лічильниками тепла за 19 днів жовтня становить 8,9 грн/кв. м, що майже в 2 рази нижче тарифу, встановленого Національною комісією з регулювання енергетики та комунальних послуг (33 грн/кв. м на місяць). Дмитро Биков відзначив позитивний результат від впровадження міської програми з облаштування житлових будинків лічильниками тепла.

 

Очільник міста поінформував про результати зустрічей із представниками трудового колективу хлібозаводу, звільнених за згодою сторін, та директорами хлібозаводів м. Кропивницького й м. Кременчука. Керівництво підприємств завірило, що в рамках оптимізації звільненим працівникам м. Горішні Плавні будуть запропоновані робочі місця на Кременчуцькому хлібокомбінаті. Звільнені фахівці не виявили бажання працювати в сусідньому місті на запропонованих умовах. Міський голова висловив надію, що ці фахівці зможуть працевлаштуватися в бюджетних закладах та бізнес-структурах міста, що займаються виробництвом хлібобулочних виробів. Також повідомив, що наразі з представниками торгової марки «Кулінічі» ведуться перемовини щодо постачання продукції, у тому числі соціальних сортів хліба у місто.

 

Учасники засідання обговорили темпи капітального будівництва, замовником якого є управління з інвестицій та будівництва Горішньоплавнівської міської ради; рівень забезпеченості вакцинами для дитячих профілактичних щеплень, твердим і м'яким інвентарем відділень міської лікарні; питання призначення житлових субсидій; отримання земельних ділянок під індивідуальне будівництво учасниками бойових дій; інше.

 

Начальник відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції ГУНП у Полтавській області Євгеній Карпець доповів про результати роботи за останні два тижні. Протягом звітного періоду складено 6 протоколів на водіїв автомобілів, які перебували за кермом у нетверезому стані, а також за фактами непокори поліцейським. Затримано двоє людей за крадіжку кабельних мереж зв'язку ПАТ «Укртелеком» та Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. Зареєстровано два факти вилучення зброї.

 

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська повідомила план міських культурно-мистецьких та гастрольних заходів. 18 листопада о 18.00 у міському парку на відкритому танцювальному майданчику буде організовано святкові заходи. Гості свята – срібний призер шоу «Україна має талант» Артем Лоїк та учасники шоу-проекту «Х-фактор» гурт «Сен-Тропе». 20 листопада о 16.00 у Палаці культури і творчості для малят пройде фіксі-шоу. 21 листопада о 16.00 у великій залі Палацу Культури і творчості заплановано урочистості до Дня Гідності та Свободи. 22.11.2016 о 19.00 у м. Горішні Плавні виступить гурт «Вераси». Ірина Зеленська запросила присутніх з родинами відвідати заходи.