У Горішніх Плавнях відкрито виставку художниці Оксани Бойко

17.11.2016, 08:39

Днями в міській виставковій залі Горішніх Плавнів відбулося відкриття виставки картин кременчуцької художниці Оксани Бойко з теми «Міфи й легенди світу».

 

Оксана Бойко – відома художниця, доктор філософії.  Працювала в Італії, Німеччині, навчалася в Українському вільному університеті в Мюнхені, де захистила докторську дисертацію про педагогічну концепцію новітньої мистецької освіти. Картини художниці експонуються як в Україні, так і за кордоном. Майстриня пише пейзажі, портрети, натюрморти, працює в історичному, побутовому, міфологічному, релігійному, філософському жанрах.

 

На зустрічі з художницею із великим задоволенням побували представники органу місцевого самоврядування: міський голова Дмитро Биков, керуюча справами виконкому Світлана Калашнік.

 

Очільник міста привітав Оксану Бойко з відкриттям нової експозиції у місті Горішні Плавні, відзначив її мистецький талант та позитивне світобачення й філософію життя.

 

Художниця із задоволенням розповіла присутнім історії написання полотен, висловила вдячність жителям міста за тепло й гостинність, директору виставкової зали Любові Брагілевій - за виховання художнього смаку, любові до мистецтва мешканцям міста та його гостям. «У наш такий непростий час дуже важливо виховати мудрого глядача, який відчуватиме емоції краси й естетичного переживання», - зазначила Оксана Бойко. Цікавим для всіх став виступ викладачки студії індійського танцю Наталії Онопрієнко, з якої художниця написала головну героїню картини «Храмова танцівниця».

 

Оксана Бойко повідомила свої плани на майбутнє - продовжити тему міфів і легенд, написати серію картин з краєвидами Горішніх Плавнів та Кременчука. Художниця також мріє втілити в життя проект щодо відкриття в Україні великої архітектурно-мистецької школи.