Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел»-2016

17.11.2016, 14:01

20 жовтня 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Мета конкурсу - розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону й поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, залучення широких верст населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

До участі запрошуються підприємства, установи, організації усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні навчальні заклади, громадські організації та окремі громадяни.

Матеріали для участі в Конкурсі (відповідно оформлена робота, анкета учасника конкурсу) приймаються Конкурсною комісією до 01 грудня поточного року на електронну та поштову адреси Мінприроди України:

Електронна адреса: dzherela@menr.gov.ua

Поштова адреса: 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Мінприроди України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Більш детальна інформація (порядок проведення, анкета учасника) доступна на сайті Мінприроди України за посиланнями http://www.menr.gov.ua/public/dzherela.

Переможці будуть нагороджені цінними призами.