У 2017 році в готелі «Славутич» розпочнеться реконструкція 6 номерів

18.11.2016, 15:18

17 листопада міський голова Дмитро Биков провів у КП готель «Славутич» оперативну виїзну нараду за участі секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти, першого заступника міського голови Олександра Чуприни, заступника міського голови Юрія Мухи, директора департаменту ЖКГ Петра Василюка, директора КП готель «Славутич» Тамари Ліц.

 

У ході наради оглянули номерний фонд ІІ-ІІІ поверхів готелю, обговорили подальші перспективи розвитку комунального підприємства, можливості оновлення матеріально-технічної бази та внутрішнього оздоблення номерів.

 

Очільник міста повідомив, що на 17 сесії Горішньоплавнівської міської ради VII скликання виділено 500 тис. грн на поповнення статутного фонду КП готель «Славутич». Кошти буде витрачено на підготовку проекту реконструкції 6 номерів готелю. З існуючих блочних кімнат планують облаштувати гарні світлі напівлюкси з панорамними вікнами. Капітальний ремонт розпочнуть з ІІІ поверху готелю в 2017 році. Дмитро Биков зазначив, що з метою розвитку готелю та підтримки комунального підприємства планує щорічно виділяти щонайменше 1 млн грн на його оновлення.