Інспектування об’єктів благоустрою Горішніх Плавнів

21.11.2016, 12:23

Під час робочого візиту до м. Горішні Плавні перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький оглянув об’єкти благоустрою, які реалізуються в місті та в планах на майбутнє. Супроводжували гостя міський голова Дмитро Биков, секретар міської ради Сергій Дорота, представники ЗМІ.

Андрій Пісоцький побував на об’єкті «Реконструкція вулиці Набережної від вулиці Конституції до території будівлі по вулиці Набережній, 1-В», оглянув хід виконання робіт. До кінця 2016 року планується виконати понад 50 % робіт: укладення дорожньої плитки, облаштування проїжджої частини, благоустрій території. Виконання проекту відбувається на умовах співфінансування: кошти обласного бюджету на виконання робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг області на 2016 рік (2 млн 328 тис. грн) і міського.

Також обговорили плани на 2017 рік, а саме необхідність передбачити кошти на виготовлення проектної документації з будівництва веслувального каналу на затоці Барбарі м.Горішні Плавні (для веслування на байдарках і каное).

У мікрорайоні Золотнишиному оглянули об’єкт «Реконструкція системи водопостачання мікрорайону Золотнишине», який спрямований на забезпечення мешканців якісними послугами водопостачання. Проводиться реконструкція мереж загальною протяжністю 6,5 км із залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість проекту – 9, 8 млн грн, кошти фонду – 8, 7 млн, міського бюджету – 1, 1 млн грн.

Делегація побувала на міському сміттєзвалищі, де оглянули умови для здійснення проекту «Реконструкція існуючого звалища твердих побутових відходів з облаштуванням сортувальної лінії», до складу якого входить облаштування полігону твердих побутових відходів (ТПВ) сортувальною лінією, ваговою, майданчиком для компостування рослинних залишків, передбачається будівництво пункту утримання та стерилізації тварин. Проект проходить державну експертизу, орієнтовна вартість 250 млн грн. Реалізація цього проекту покращить екологічний стан території нашого регіону.

Також Андрій Пісоцький оглянув хід капітального ремонту вулиці Гірників нашого міста, вартість якого складає 10 млн грн.