Зінчук Алім Ростиславович

21.11.2016, 15:30

21 листопада 2016 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

- головного спеціаліста відділу благоустрою і житла департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Зінчука А.Р. додаються.

Завантажити

Інформація щодо результатів проведення перевірки Зінчука Аліма Ростиславовича

13 листопада 2017 року в Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Зінчука Аліма Ростиславовича, головного спеціаліста відділу благоустрою і житла департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Зінчука А.Р.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Зінчука Аліма Ростиславовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».