ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ

16.08.2010, 10:53

11 серпня в малій залі виконкому відбулося засідання оргкомітету по підготовці до X Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». Голова оргкомітету, міський голова Сергій Супрун, в першу чергу наголосив на проведенні заходів з благоустрою. Зокрема, йшлося про контроль за порядком біля Козацької могили, паркового озера, на території міського пляжу, набережної Дніпра. Міський голова дав доручення відповідним службам тримати на контролі освітлення територій під час проведення фестивалю, прибирання після масових заходів, можливість включення фонтану на Театральній площі, встановлення біотуалетів .

Директор фестивалю І.І.Зеленська поінформувала присутніх про організацію проживання та харчування учасників фестивалю, організацію виїзних концертів, зокрема на Сорочинський ярмарок, в дитячий оздоровчий центр «Горизонт», в управління ВАТ «Полтавський ГЗК». Ірина Іванівна прокоментувала програму фестивалю на кожен день.

На оргкомітеті також вирішувались питання охорони громадського порядку, перекриття вулиць на час масових заходів,чергування машини швидкої допомоги, чергування пожежної машини, забезпечення виносної торгівлі на Театральній площі та набережній Дніпра.

На період фестивалю будуть запрошені обласні та Всеукраїнські ЗМІ, підготовлена прес-конференція з організаторами фестивалю. Перебіг подій фестивалю будуть висвітлювати також місцеві ЗМІ.