Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

22.11.2016, 12:09

За головування першого заступника міського голови Олександра Чуприни 21 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

У розділі питань гуманітарного та соціального напрямів члени виконкому погодили проект рішення «Про організацію харчування учнів шкіл міста», з якого доповідала начальник відділу освіти Ірина Шошина. Зокрема вона зазначила, що у 2016-2017 н.р. забезпечується безкоштовним одноразовим харчуванням вартістю 9 грн такі категорії школярів: учні 1-4 класів – 2227; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 87; діти із малозабезпечених сімей – 56; тубінфіковані діти – 4; діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах – 144; діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 1; діти батьків-учасників АТО – 11. Учні 1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня, та учні 5-11 класів, які не включені до числа пільгових категорій, харчуються батьківські кошти. Навчальними закладами укладено договір про організацію харчування учнів 5-11 класів, груп продовженого дня та працівників ЗНЗ із приватним підприємством «ВКФ «Мрія» (директор Алла Лур’є). У цілому у ЗНЗ міста усіма видами харчування охоплено 96% (гаряче харчування та буфетна продукція), гарячим харчуванням – 89%.

З 01 січня 2017 року одноразове безоплатне харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій в ЗНЗ міста буде здійснюватися за вартістю 10 грн.

Також погодили проекти рішень щодо затвердження нової редакції статуту комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області», комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча художня школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області», комунального закладу «Централізована бібліотечна система Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» в новій редакції, Краєзнавчого музею міста Горішні Плавні.

У розділі питань житлово-комунального господарства погодили графіки проведення масових вибухових робіт на 2017 рік у кар’єрі ПрАТ «Полтавський ГЗК» та в кар’єрі ТОВ «Єристівський ГЗК», установили для КП «Міськсвітло» вартість квитка на атракціони міського Парку культури і відпочинку «Гіроборд» і «Гіроскутер» у розмірі 20 грн за 20 хв. користування.

Опрацювали питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, серед яких результати фінансово-господарської діяльності за 9 місяців 2016 року КЖЕП №2, КЖЕП №5, КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні», КП «Озеленення» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Опрацювали ряд питань архітектури та містобудування.