Дню Гідності та Свободи присвячується

22.11.2016, 14:18

З нагоди Дня Гідності та Свободи в Палаці культури і творчості 21 листопада відбувся урочистий концерт Українського народного оркестру та солістів Полтавської обласної філармонії.

 

Привітати містян зі святом та віддати належну шану подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократії, прав і свобод, завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік.

 

Олександр Чуприна, перший заступник міського голови, вітаючи присутніх у великій залі ПКіТ з Днем Гідності та Свободи, наголосив, що сьогодні ми віддаємо належну шану громадянському подвигу, вшановуємо тих людей, які відстояли європейські цінності, захищали національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Тих, хто своїм життям довів, що українці бажають жити у вільній і незалежній державі. Пам’ять про них залишиться в народі, вони будуть слугувати прикладом для майбутніх поколінь. «Бажаю, щоб наша держава стала розвиненою економічно, багатою духовно, незалежною й демократичною. Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення й мирного неба над головою», – сказав Олександр Чуприна.

 

Концертна програма Українського народного оркестру Полтавської обласної філармонії – художній керівник і диригент, заслужений працівник культури України Микола Жорновий – була представлена світовою та вітчизняною класикою, українською інструментальною та вокальною музикою. Звучали відомі українські пісні у виконанні солістів – Лідії Кретової та Ігоря Години.