Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна»

24.11.2016, 16:50

У рамках завершення Всеукраїнської акції «Вишивана моя Україна» карта, вишита руками казначеїв всієї України, прибула до нашого міста. Управління казначейства 23 листопада 2016 року урочисто зустріли делегацію Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області на чолі з заступником начальника Олександром Роєм.


Казначейський рукотворний оберіг мандрує територіальними органами ДКСУ, щоб кожний працівник та всі бажаючі змогли ознайомитися з ним, після чого займе почесне місце в центральному апараті Казначейства як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.


Презентація вишитої карти відбулася у СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка за участю педагогічного та учнівського колективів навчального закладу.

Цю карту кожне Головне управління Державної казначейської служби України  вишивало свою область орнаментом рідного краю. Започаткувала Всеукраїнську казначейську акцію «Вишивана моя Україна», присвячену 25 річниці незалежності України, голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз. Першим, кому особисто передавала полотно з вишитим контуром карти, були казначеї східних регіонів України, які також  змогли долучитися до цієї патріотичної акції. Перший візерунок на полотно був накладений 8 серпня, а останній – 21 жовтня.


Карта пройшла доволі складний маршрут – побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалася новими візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстринями. Вишивали її не тільки жінки, а й чоловіки. Кожен новий візерунок на ній утверджує нашу віру в перемогу України та її мирне, щасливе майбутнє.