ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ!

13.08.2010, 10:56

Шановні комсомольчани!

У зв'язку з тривалим періодом сухої та спекотної погоди, непоодинокими випадками пожеж у лісових масивах та на виконання урядових телеграм, розпоряджень Кабінету Міністрів України, голови Полтавської облдержадміністрації, моїм розпорядженням :

Створено штаб по координації дії щодо недопущення можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежною небезпекою.

  1. Організовано щоденне патрулювання у лісопарковій зоні та заказнику «Лісові озера» силами міліції, пожежних команд, громадського формування «Міська міліція», працівників лісництва.
  2. Зобов’язано комунальні підприємства спецтрансу, озеленення, водоканалу підготувати і підтримувати в постійній готовності поливальну техніку та забезпечити цілодобове чергування водіїв.
  3. Доручено міському штабу з надзвичайних ситуацій за потребою звертатися до ВАТ «Полтавський ГЗК» щодо залучення спецтехніки для ліквідації пожеж.
  4. Доручено правоохоронним службам обмежити доступ мешканців міста у ліси та парки в період високого та надзвичайно високого класу пожежної безпеки, запобігання розведенню багать, а також не допускати заїзду в лісопаркові масиви будь-якого виду транспорту.

Бережіть себе, своїх близьких, будьте обережні, дотримуючись правил протипожежної безпеки у цей надзвичайно складний та пожежонебезпечний період.

В разі виявлення фактів небезпеки пожежі негайно телефонуйте за номером 101 або 102.

Міський голова Сергій Супрун