Альманах «Свічадо Придніпров’я» напередодні свята

28.11.2016, 13:09

У лекційній залі міського музею 25 листопада відбулася презентація Х краєзнавчого альманаху «Свічадо Придніпров’я» за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни, технічного директора ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олександра Красулі, директора з управління персоналом та побуту ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олени Бойченко, заступника генерального директора з земельних питань ТОВ «Біланівський ГЗК» Леоніда Тютюнника, начальника відділу з документообігу, зв’язках з громадськістю та ЗМІ ТОВ «Єристівський ГЗК» Олександра Колесника.

Завідувач музеєм ПрАТ «Полтавський ГЗК» Микола Стахів коротко розповів про зміст альманаху, подякував учасникам Х випуску за активність, а першопрохідцям – за збудоване місто для майбутнього.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав першопрохідців напередодні свята, висловив слова подяки від усього молодого покоління за прекрасне місто, за потужний комбінат, за життєвий фундамент, який був закладений 56 років тому молодими юнаками й дівчатами, а сьогодні – уже першопрохідцями. Побажав міцного здоров’я, родинних успіхів і запевнив, що органи місцевого самоврядування й надалі будуть працювати над створенням комфортних умов для проживання в нашому молодому місті.

До привітань долучилися технічний директор ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олександр Красуля, директор з управління персоналом та побуту ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко.

Музичні вітання першопрохідцям дарували вихованці КПСМНЗ «Дитяча музична школа» Іван та Сергій Шавлаї, викладач Петро Шевченко, концертмейстер Любов Вергелесова.

Вітали зі святом присутніх голова Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» Володимир Лісняк та керівник Спілки «Першозасновників ВАТ «Полтавський ГЗК» Анатолій Антонець.

Також у лекційній залі музею розміщена виставка робіт (живопис, графіка) художника Володимира Проклова.