Відбулася чергова апаратна нарада

29.11.2016, 08:38

Апаратна нарада за головування першого заступника міського голови Олександра Чуприни 28 листопада розпочалася із представлення нового директора Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Світлани Кліменкової.

 

Головуючий зупинився на важливих питаннях суспільно-політичного життя країни. Під час обговорення питання візової лібералізації на Саміті Україна-ЄС європейські партнери наголосили на повному виконанні Україною всіх умов для скасування віз. Рішення залишається за ЄС, щоб своєчасно виконати взяті на себе зобов’язання перед Україною. Найближчим часом у Німеччині й Франції будуть вибори, що може призвести до зміни політичних сил.

На прохання Президента Ізраїлю з України були направлені два літаки Ан-32П для гасіння пожеж. На сьогодні вони вже повернулися додому, надавши важливу допомогу. За добу один літак скидає близько 32 т води на загорання.

 

22 листопада відбулося засідання Вищого адміністративного суду України, під час якого розглядалася позовна заява міського голови про визнання постанови Верховної Ради України про перейменування міста незаконною. На жаль, суд відмовив у задоволенні позовних вимог. На сьогодні повний текст рішення ми не отримали. Коли він надійде, будемо вивчати його законність, підстави відхилення наших вимог і визначатися з наступними діями. Ми вважаємо, що постанова про перейменування була прийнята з порушенням норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

 

Закінчується календарний рік. Можна підбивати підсумки того, що зроблено, скільки виділених коштів освоєно. По галузі охорони здоров’я: на 2016 рік було передбачено 8, 8 млн грн, на «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» – близько 1 млн грн, на «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» – 4, 4 млн грн, «Капітальний ремонт інших об’єктів» – 3, 4 млн грн. Освоєно 6, 5 млн грн, що становить 74%. Особливу увагу в цьому році звернули на санітарно-побутові умови закладів охорони здоров’я.

Навів інформацію про використання вакцин станом на 25.11.2016 року. Зауважив, що у Дніпрі від коклюшу померло семеро невакцинованих дітей.

За даними міської лікарні, за останні 2 дні в інфекційне відділення поступили 2 громадяни з підозрою на сальмонельоз (отруїлися м’ясними виробами в кафе).

 

По освітній галузі: виділялося 6,4 млн грн, освоєно – 5,2 млн грн – виконані ремонти трубопроводів, системи опалення, водозабезпечення, ремонти харчоблоків у дитячих садках і школах, капітальний ремонт фойє басейну «Нептун».

 

За даними УСЗН, кількість отримувачів субсидій різко зросла. Усього отримувачів субсидій 10 895 осіб, з них звернулося вперше у 2016 році 2756 чоловік, призначено субсидію в опалювальний період 10 350 особам, нульова субсидія в опалювальний період – 545. Призначено в 2016 році (без урахування повернень невикористаних субсидій на опалення) 44, млн грн, профінансовано в 2016 році – 41, 9 млн грн.

Зросла кількість скарг щодо нарахування субсидії, вартість комунальних послуг значно зросла, мешканці хвилюються через те, що несвоєчасно розглядаються документи. Перший заступник міського голови вказав на необхідність інформування населення при прийомі документів про те, що субсидія призначається не з часу подання документів, а з початку опалювального періоду.

 

Станом на 28.11.2016 року на обліку в Єдиній державній базі даних про переміщених осіб перебуває 1058 осіб. Позачерговими рішеннями виконкому від 29.06.2016р. створено комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат та робочу групу з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат за місцем їх фактичного проживання/перебування.

Допомога сім’ям учасників АТО: у 2016 році з міського бюджету матеріальну допомогу надано 98 особам на загальну суму 214 тис. грн. На облік до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги, взято 283 учасників бойових дій та 13 інвалідів війни з числа учасників АТО ( 4 особи - 2 групи, 9 осіб - 3 групи). На обліку в УСЗН на отримання санаторно-курортного лікування перебуває 27 УБД. На даний час 23 особи пройшли психологічну реабілітацію. Направлено на санаторно-курортне лікування 12 учасників АТО.

 

Щодо роботи зі зверненнями громадян Олександр Чуприна відмітив, що протягом листопада 2016 року до виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради надійшло 169 звернень громадян. 46 заяв отримано під час проведення особистих прийомів міським головою та його заступниками, решта звернень надійшли поштою.

Звернув увагу присутніх на те, що під час прийомів містяни зазначають, що неодноразово зверталися до директорів комунальних підприємств, директорів ЖЕПів, але ніяких дій не було вжито. Побутові питання необхідно вирішувати директору або майстру ЖЕПа. Ці питання треба взяти на контроль.

Збільшилась кількість звернень до органів влади – 21. За допомогою розділу «Увага! Питання!» до міської влади було направлено 6 звернень, які були розглянуті впродовж 24 годин, а відповіді з підтверджуючими фото та роз’ясненнями опубліковані.

 

Нагадав, що до 16 грудня триває передплата на періодичні видання на 2017 рік.

 

Звернув увагу керівників підприємств, установ, організацій міста на вчасне посипання східців, території при ожеледиці, за необхідності додатково виводити працівників на роботи.

 

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська оголосила про проведення 29 листопада о 15.00 у ПКіТ святкового концерту до Дня першопрохідця за участі  пісенно-танцювального ансамблю «Полтава».