КОМПЛЕКСНА ПЕРЕВІРКА РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ І ТЕРИТОРІЙ ВІД НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

12.08.2010, 14:16

9 серпня в малій залі виконкому відбулася зустріч керівників виконкому і підприємств міста з членами комісії по комплексній перевірці реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану і організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій в м. Комсомольськ.

Перевірка проводиться відповідно до Закону України “Про правові засади цивільного захисту”, Інструкції з перевірки та оцінки готовності функціональних і територіальних підсистем єдиної системи цивільного захисту (затверджена наказом МНС України від 15.08.2007 №558), Плану службової діяльності територіального органу державного нагляду з питань цивільного захисту та техногенної безпеки в Полтавській області на 2010 рік.

Заступник голови комісії В.Б.Варига ознайомив присутніх з планом проведення перевірки, яка передбачає такі важливі питання та об’єкти перевірки:

  1. -стан реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту в органах управління м. Комсомольська;
  2. -створення, забезпечення та підтримання у постійній готовності до проведення спеціальних робіт спеціалізованих служб ЦЗ (ЦО);
  3. -стан готовності евакуаційних органів м.Комсомольська;
  4. -стан виконання організаційних і практичних заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в місті;
  5. -стан виконання вимог законодавства з питань виконання заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та забезпечення техногенної безпеки на підприємствах та об’єктах міста.

Комплексна перевірка проходитиме з 9 по 13 серпня 2010року.