Виховна година учнів 7-8 класів СЗОШ № 4

29.11.2016, 15:10

Виховна година учнів 7-8 класів СЗОШ № 4 відбулася за участю начальника відділу у справах сім’ї  та молоді Оробченко Т.В., о. Георгія Граба, настоятеля Свято-Миколаївського Собору, учасника бойових дій Калініченка С.А.


       Оробченко Т.В. торкнулася питань, пов’язаних із майбутніми батьківськими обов’язками, недопущенню насильства у будь-якій формі у дитячих колективах та у майбутніх родинах. Відверта та щира розмова не залишила байдужими дітей та вчителів. Діти повинні були відповісти на головне запитання «Чи хотіли б вони мати себе своїми дітьми?»


      Сергій Калініченко зупинився на проблемі виховання захисника: чоловіка, воїна, надійної опори для майбутньої сім’ї, родини та Батьківщини. Запросив підлітків до тренувального залу та до участі у фізичній і бойовій підготовці юнаків та дівчат.


     О. Георгій Граб ставив питання про духовність у відносинах між чоловіком і жінкою, єдністю вчинків та станом душі, наголошував про моральне каліцтво тих, хто виховується у сім’ях, де панує насильство між членами родини. Поставив завдання, щоб кожний присутній склав для себе портрет чоловіка і жінки, який має бути зразком для них впродовж життя.

 

Т.В. Оробченко

29.11.2016 року