Зустріч з учнями у загальноосвітній школі № 6

30.11.2016, 14:21

  В  рамках всесвітньої акції «16 днів проти насильства» 30 листопада 2016 року у загальноосвітній школі № 6 відбулася зустріч учнів 7-8 класів з начальником відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Горішньоплавнівської міської ради Оробченко Т.В., благочинним Архієрейського подвор’я Свято-Миколаївського собору о. Георгієм Грабом та учасником АТО Калініченко С.А.

 

  Були підняті питання попередження насильства у сім’ї, виховання дітей, відповідальності за створення сім’ї та планування народження дітей. Були присутні близько 80 учнів та вчителів. Розмова торкалася кожного з присутніх, тому і питання виникали впродовж бесіди та після її закінчення. Учні були вражені відвертістю та прямотою позицій влади та священика  стосовно виховання дітей та взаємовідносин між членами родини.

 

  Калініченко Сергій говорив про насильство на рівні держав, розв’язану агресію на сході України сусідньою країною, що є абсолютним проявом насильства по відношенню до українського народу. Запросив присутніх хлопців та дівчат до тренувань душі і тіла у спортивних секціях, в яких навчаються більше 150 підлітків міста.


  Підлітки отримали інформаційні флаєра з контактами посадових осіб щодо захисту від насильства та листівки з розкладом тренувань у спортивному залі бойових мистецтв.

 

Т.В. Оробченко