Увага! Питання!

30.11.2016, 16:40

Автор: Гиренко Игорь Викторович

Напрямок: Архітектура і містобудування

 

 

Здравствуйте,хочу акцентировать Ваше внимание на некачественное проведение а/к защиты м/к моста,возле паркового озера.Степень очистки не соответствует степениISO-Sa2-2,5,что повлечёт ухудшению адгезии нанесения лакокрасочного материала.СогласноISO-12944 нанесения лакокрасочного материала возможно в минусовую погоду,но только на сухую поверхность и отсутствии льда!Каким л/м красят мост?

 

Відповідь:

 

Шановний Ігорю Вікторовичу!

На Ваше питання щодо фарбування пішохідного мосту на парковому озері повідомляємо наступне.

Фарбування мосту заплановано виконати в два етапи: спочатку виконується очищення старої фарби (шляхом піскоструєння) та ґрунтування фарбою емаль «Панцир» (призначена для фарбування різних металів, застосовується для металевих конструкцій мостів та інш.; має відмінну адгезію та стійкість до корозії, термін служби більше 10 років), яка поєднує властивості емалі і ґрунтовки. Другий етап фарбування цією ж фарбою.

На даний час проводиться перший етап роботи. 

Під час перевірки  01.12.2016 року якості виконаних робіт, спеціалістами ДЖКГ було виявлено деякі недоліки (виявлено місце фарбування, на нижній частині перил, льоду) у фарбуванні мосту. Підрядником буде усунуто брак у роботі до закінчення виконання робіт першого етапу.