Зустріч з учнями у спеціалізованій загальноосвітній школі № 3

2.12.2016, 10:35

  В рамках всесвітньої акції «16 днів проти насильства» у спеціалізованій загальноосвітній школі № 3 ім. В.О. Нижниченка відбулася виховна година учнів 8-10 класів за участю начальника відділу у справах сім’ї  та молоді Оробченко Т.В. та благочинним Архієрейського подвор’я Свято-Миколаївського собору о. Георгієм Грабом.      

  Питання, пов’язані із майбутніми батьківськими обов’язками, недопущенню насильства у будь-якій формі у дитячих колективах та у майбутніх родинах, - були основними темами, які висвітлювалися на зустрічі. Відверта та щира розмова не залишила байдужими дітей та вчителів. Діти повинні були відповісти на головне запитання «Чи хотіли б вони мати себе своїми дітьми?»

  Благочинний Архієрейського подвор’я Свято-Миколаївського собору о. Георгій Граб говорив про життєві істини, які не мають виключень: любов породжує любов, а насильство породжує насильство. Якщо дитина росте без любові з боку батьків, то чекати, що вона зможе любити не варто. Священик поставив юнакам та дівчатам питання «Яка повинна бути жінка? Який образ чоловіка відповідає особисто кожному з присутніх юнаків?»

  Кожен присутній отримав інформаційну листівку, яка допоможе їм у вирішенні проблем, якщо вони постраждали від насильства.

 

Оробченко Т.В.