Зустріч зі студентами вищого професійного училища

2.12.2016, 10:44

  В  рамках всесвітньої акції «16 днів проти насильства» 1 грудня 2016 року у ВПУ (вище професійне училище) відбулася зустріч студентів з начальником відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Горішньоплавнівської міської ради Оробченко Т.В. та директором духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському соборі о. Георгієм Коваленко та учасником бойових дій Калініченко С.А.

  Були підняті питання попередження насильства у сім’ї, виховання дітей, відповідальності за створення сім’ї та планування народження дітей. Були присутні учні 3 курсу та викладачі. Розмова торкалася кожного з присутніх, тому і питання виникали впродовж бесіди та після її закінчення. Студенти були вражені відвертістю та прямотою позицій влади та батюшки стосовно виховання дітей та взаємовідносин між членами родини. Проводжали хлопці та дівчата та дякували за зустріч.

  Сергій Калініченко говорив про підготовку юнаків до прояву насильства з боку інших держав, уміння захистити себе та свою майбутню родину, про необхідність фізичної та бойової підготовки юнаків. Сергій запросив учнів до спортивної зали для занять військово-патріотичного спрямування.

  Священний Георгій Коваленко говорив про формування у юнаків моралі чоловіка, воїна, захисника. Акцентував на неможливості насильства над жінкою чи дитиною. Пропонував кожному зрозуміти просту істину: життя кожного з нас – це наш вибір.

 

Т.В. Оробченко.