Круглий стіл з питань співпраці ОСББ та ГО міста з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

2.12.2016, 16:29

02 грудня у великій залі виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання круглого столу з питань співпраці ОСББ та громадських організацій міста з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни.

 

Олександр Чуприна привітав учасників круглого столу, подякував за співпрацю, запевнив, що органи місцевого самоврядування і в наступному році будуть продовжувати роботу з впровадження енергоефективних проектів.

 

Головний спеціаліст відділу благоустрою та житла ДЖКГ Наталія Рубан доповіла про стан впровадження мікропроектів ОСББ м. Горішні Плавні в рамках співпраці із спільним проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» за 2015-2016 роки.

 

Присутні голови правління ОСББ розповіли про впроваджені проекти та обговорили плани роботи на 2017 рік: Світлана Третяк, ОСББ «Мрія»; Сергій Колосов, ОСББ «Дніпро»; Олександр Плахотник, ОСББ «Дніпряночка 80»; Ольга Овчиннікова, член ОСББ «Стимул».

 

Координатор Проекту Віталіна Старчик розповіла про створення Фонду експлуатації та підтримки об’єкту після впровадження заходів у рамках співпраці з проектом ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ» та про внесення змін до Статуту неприбуткових підприємств, установ та організацій.

 

Також виступили представники ПП «Гранд Клімат» щодо питань реалізації проектів з енергоефективності будинків, які розповіли про етапи покращення енергоефективності будинку: встановлення лічильника, енергетичний аудит, впровадження індивідуального теплового пункту, теплоізоляція труб та будівлі, балансування системи опалення, перехід на поквартирний облік тепла.

 

По завершенні засідання координатори проекту Віталіна Старчик та Галина Бут підвели підсумки роботи та вручили сертифікати головам ОСББ та ГО за успішне завершення мікропроектів у 2016 році у співпраці з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».