Кобеляцька Лілія Володимирівна

5.12.2016, 16:57

05 грудня 2016 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

- провідного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Кобеляцької Л.В. додаються.

deklaracya-kobelyackoyi.pdf

zayava-kobelyackoyi.pdf

Інформація щодо результатів проведення перевірки Кобеляцької Л.В.

28 вересня 2017 року в Горішньоплавнівській міській раді призупинено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Кобеляцької Лілії Володимирівни, провідного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій (з 05.12.2016 р. по 31.01.2017 р.), головного спеціаліста відділу  обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці (з 01.02.2017 р. по даний час) управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської  ради Полтавської області на підставі поданої Кобеляцькою Л.В.  довідки про результати перевірки у 2015 році Управлінням Державної казначейської служби України у м.Комсомольську Полтавської  області. Заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» до Кобеляцької Лілії Володимирівни не застосовуються.