Учні Горішніх Плавнів удосконалюють знання з англійської мови в ході відеоконференцій міжнародного проекту «Generation Global»

8.12.2016, 09:09

Днями учні 9 класів СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Горішні Плавні взяли активну участь у відеоконференції міжнародного проекту «Generation Global».

 

Почесними гостями на заході стали міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева. Присутніми були директор СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Алла Куракіна, модератор Проекту в Горішніх Плавнях, заступник директора з навчально-виховної роботи Лідія Бурлака, вчителі англійської мови, ЗМІ.

 

Міський голова Дмитро Биков відзначив важливу роль живого спілкування іноземною мовою у процесі формування комунікативних умінь та навичок дітей. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 створено належні умови для удосконалення форм, методів навчання іноземних мов та підвищення якості знань. Тільки у 2016 році спільними зусиллями голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса, Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», органів місцевого самоврядування в СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 здійснено реконструкцію 8 кабінетів англійської мови з облаштуванням їх сучасною інтерактивною технікою для роботи з відеофайлами, аудіозаписами та он-лайн навчання.

 

У ході відеоконференції до спілкування долучилися 2 навчальних заклади з Йорданії та Бориславська гімназія (Україна, Львівська область). Діти презентували свята та фестивалі, популярні в територіальних громадах, задали один одному питання та отримали цікаві відповіді. Молоді люди з Горішніх Плавнів відзначили улюблені святкові заходи: міжнародний фестиваль «Калинове літо на Дніпрі», Всеукраїнський фестиваль інтелекту та високих технологій «FERREXPO ROBOT FEST». Поділилися гарними враженнями від традиційного щорічного параду випускників, параду вишиванок та практичним досвідом діяльності міського родинного клубу англійської мови для дітей, батьків, вчителів "Ми разом".

 

Модератор Проекту в Горішніх Плавнях, заступник директора з навчально-виховної роботи Лідія Бурлака повідомила, що СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 приєдналася до Проекту «Generation Global» у квітні 2016 року, пройшовши тривалий підготовчий етап. У рамках Проекту двічі на місяць вихованці школи беруть участь у відеконференціях на міжнародному рівні, інтенсивно підвищуючи свій рівень володіння іноземною мовою. Учні спеціалізованої школи № 4 у ході Проекту потоваришували з однолітками з США (штати Айова, Аризона, Іллінойс), Італії (м. Рим), Індії, Індонезії.

 

Проект діє за підтримки Фонду Тоні Блера з метою єднання людей, формування толерантного ставлення молоді до культурного розмаїття світу, пропаганди позитивних загальнолюдських якостей, принципів справедливості, довіри та співчуття. Generation Global дає можливість учнівській молоді практикувати англійську мову з однолітками з різних країн світу, підвищити обізнаність про свою територіальну громаду, обговорити питання культури, ідентичності, національних переконань, цінностей і поглядів. Проект, розрахований на дітей 12-17 років, активний у більше ніж 20 країнах світу.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Лідія Бурлака анонсувала ЗМІ наступну відеоконференцію для юнаків та дівчат 15-17 років з теми «Мова ненависті», що має відбутися 09 грудня. Участь у дискусії задекларували школярі США (штати Вірджинія, Род-Айленд), Італії (м. Рим), України (м. Горішні Плавні, м. Ізмаїл).