Урочистості до Дня Збройних сил України

8.12.2016, 09:41

06 грудня у малій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Збройних сил України. Привітати військовослужбовців зі святом завітали міський голова Дмитро Биков, секретар міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік.

 

Міський голова Дмитро Биков привітав присутніх з Днем Збройних сил України, святом бойового духу нашої національної армії. Зазначив, що традиції військового мистецтва, військової справи українських військовослужбовців ідуть з глибокої давнини, від дружин Київської Русі, від відважних козацьких кошових отаманів.

 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військових, які не повернулися з війни.

 

Дмитро Биков побажав військовослужбовцям і співробітникам Збройних сил України, які несуть сьогодні службу на Сході України, у нашому місті, здоров’я, твердості духу у справі захисту цілісності й суверенітету України.

 

На підставі рішення президії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 04.03.2016 року, відповідно до розпорядження голови Полтавської обласної ради №46 від 05.03.2016 року, за визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною та Україною, за зразкове виконання військового та громадського обов’язку, мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України до Книги Пошани Полтавської обласної ради занесені Олександр Білоконь (посмертно), Сергій Гирман (посмертно).

 

Дмитро Биков вручив свідоцтва про занесення до Книги Пошани Полтавської обласної ради родинам загиблих Олександра Білоконя та Сергія Гирмана.

 

В урочистій залі під оплески присутніх міський голова Дмитро Биков та військовий комісар Едуард Марченко вручили заохочувальні відзнаки начальника Генерального штабу Збройних сил України нагрудні знаки «Учасник АТО» військовослужбовцям нашого міста.

 

За сумлінне виконання службових обов’язків, вірність військовій присязі, значний особистий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді Подяки міського голови оголошено підполковнику Едуарду Марченку, військовому комісару Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату; майору Володимиру Пучкову, заступнику військового комісара, начальнику мобілізаційного відділення Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату.

Військовий комісар Едуард Марченко оголосив подяки Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату представникам органів місцевого самоврядування, міських служб, підприємств і організацій за надану допомогу військовослужбовцям.

 

Творчі колективи Палацу культури і творчості з нагоди свята мужності та героїзму дарували свої вміння і талант присутнім у залі.