У Горішніх Плавнях відкрито кабінет англійської мови за останнім словом техніки

9.12.2016, 11:19

08 грудня в місті Горішні Плавні відбулася чергова надзвичайно приємна подія - у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І.Бугаєвської відкрито сучасний кабінет англійської мови.

 

Кошти на придбання найновітнішого обладнання виділено з бюджету міста (500 тис. грн) та з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» (320 тис. грн).

 

Інтер’єр приміщення передає атмосферу вулиць Лондона. Модернізований сучасними технічними новинками, кабінет має суттєві переваги. Кожного учня забезпечено персональним комп’ютеризованим робочим місцем. Програмне забезпечення дозволяє використовувати інтернет-ресурси, вивчати іноземну лексику, граматику, фонетику, практикуватися в аудіюванні, проводити тестування знань. Учитель має можливість давати індивідуальні завдання за рівнем знань дітей, контролювати результат роботи учня, що відображається на моніторі вчителя. У кабінеті є також мультимедійна інтерактивна дошка з сенсорним екраном, яка теж має широкі можливості.

 

В урочистості взяли участь почесні гості: міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», депутат Полтавської обласної ради Вячеслав Мінязев. На заході були присутні головний спеціаліст відділу освіти Лілія Щербина, директор СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Алла Тузікова, представники підрядних організацій, які займалися облаштуванням кабінету, вчителі англійської мови та учні, які представили гостям особливості вивчення англійської мови у модернізованому кабінеті, оснащеному найновітнішою технікою.

 

Міський голова Дмитро Биков відзначив, що завдяки значній фінансовій підтримці засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»: народного депутата України Костянтина Жеваго, голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса, їх тісній взаємодії з органом місцевого самоврядування місто Горішні Плавні продовжує впроваджувати високі стандарти навчання та виховання дітей в школах. Практично у кожній школі реалізовано інноваційні проекти зі створення нових тематичних кабінетів (фізики, хімії, природничих наук, англійської мови, робототехніки, Apple-клас) високого рівня технічного оснащення, за допомогою яких освоєння шкільної програми відбувається цікаво та неординарно. Очільник міста висловив упевненість, що сьогодні знання декількох іноземних мов стало необхідністю для українців, а питання вільного володіння англійською є важливою конкурентною умовою на сучасному ринку праці. Дмитро Биков також подякував адміністрації школи на чолі з директором СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Аллою Тузіковою та підрядним організаціям ТОВ «Євротехкомплект», ТОВ «Інфол» за плідну співпрацю та гарні результати роботи. Завірив, що програму з облаштування шкіл сучасними кабінетами англійської мови буде продовжено й надалі. 

 

У ході спілкування голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус говорив про переваги володіння англійською мовою. Керівник містоутворюючого підприємства зазначив: «Англійська є не тільки мовою міжнародного спілкування, а й ключем до сучасного інформаційного простору, що дає можливість постійно підвищувати свій професійний рівень і підтримувати контакти з колегами й друзями з усього світу». 

 

Директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев висловив сподівання, що сучасний кабінет іноземної мови підвищить престиж знань і зацікавить учнів систематично їх поглиб­лювати.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева також відзначила позитивні результати роботи адміністрації закладу в напрямку підготовки досвідчених педагогічних кадрів та створення творчої робочої атмосфери.   

 

На завершення заходу директор СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Алла Тузікова від імені учнівського, педагогічного, батьківського колективів висловила усім причетним до реалізації проекту вдячність. Зазначила, що 2016 рік оголошено в Україні Роком англійської мови, тому відкриття класу іноземної мови стало особливо приємною подією для шкільної родини.