Пункт обігріву в місті вже працює

12.12.2016, 15:41

З настанням морозів у Горішніх Плавнях знову відновив роботу пункт обігріву, спеціальна кімната в будівлі Державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ).

Пункт обігріву працює згідно з розпорядженням міського голови Дмитра Бикова №470-р від 05.12.2016 р. «Про відновлення роботи оперативного штабу для надання допомоги в осінньо-зимовий період бездомним особам та особам, звільненим з місць позбавлення волі», у якому визначено склад посадових осіб оперативного штабу й визначено їхні обов’язки. До роботи штабу задіяні перший заступник Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, відділ мобілізаційної роботи, цивільного захисту, охорони праці виконкому, відділ у справах сім’ї, дітей та молодіжної політики, відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції  ГУНП України в Полтавській області, громадське формування «Міська міліція», департамент ЖКГ, управління охорони здоров’я, УСЗН, Державна служба з надзвичайних ситуацій, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

09 грудня до пункту обігріву завезли продукти харчування. У рамках міської програми надається допомога особам, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Робота в цьому напрямі ведеться давно й системно у співпраці з УСЗН та рятувальниками. У «Калині» ведеться облік громадян, схильних до бродяжництва, і допомога, за необхідності, надається лише адресно, як зазначила директор ТЦСО «Калина» Лідія Бабич.

Як уточнив начальник 17-ї ДПРЧ Олег Погребняк, звичайно ж, обігрітися й поїсти в пункті обігріву зможуть не лише схильні до бродяжництва, а й звичайні люди, які з тих чи інших причин не мають, де зігрітися.

Надалі продукти до ДПРЧ закуповуватимуться за необхідності, пояснила начальник УСЗН Світлана Чернявська. Кошти на це (20 тис. грн) виділено з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».