Представники органу місцевого самоврядування Горішніх Плавнів привітали педагогічний коледж імені А.С.Макаренка з 85-річчям

13.12.2016, 11:05

09 грудня міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, директори ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та № 3 Інна Альошкіна та Ольга Сень, головний спеціаліст відділу освіти Лілія Щербина відвідали урочистості в Кременчуцькому міському палаці культури, де привітали викладацький та учнівський колектив Кременчуцького педагогічного коледжу ім.А.С.Макаренка з нагоди 85-річчя.

 

Міський голова Дмитро Биков від громади міста Горішні Плавні привітав адміністрацію, викладачів, учнів, випускників коледжу з визначним ювілеєм. Очільник міста наголосив, що сьогодні в навчальних закладах нашого міста працюють 190 випускників педколеджу (30 % від загальної кількості педагогічних працівників), які завжди демонструють високий рівень знань та компетентності. Побажав закладу процвітання та й надалі міцно утримувати високі лідерські позиції. У якості подарунка до 85-річчя Дмитро Биков презентував педагогічному коледжу найсучасніший мультимедійний HD проектор.

 

З найкращими побажаннями від педагогічного колективу звернулася до колег директор СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 міста Горішні Плавні Ольга Сень, у виконанні якої прозвучала душевна українська пісня. Приєдналися до святкових вітань і подарували приємні хвилини творчості юні артисти з м. Горішні Плавні: соліст ансамблю «Майстер» Володимир Бреус та народний ансамбль естрадного танцю «Глорія».

 

Ювілярів також віншували заступник директора Департаменту освіти і науки ПОДА Галина Гажієнко, начальник управління культури ПОДА Геннадій Фасій, голова Полтавської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Григорій Шумейко, ректор Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка Микола Степаненко, в.о. проректора Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Наталія Корягіна, заступник міського голови м. Кременчука Ольга Усанова, директор департаменту освіти м. Кременчука Геннадій Москалик, колишні випускники коледжу, вихованці. Пролунали теплі слова вітань та подяка колегам за тісну та плідну співпрацю від керівника закладу - директора Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка Івана Гальченка.

 

У ході свята дякували педагогам за вкладені знання, душу й серце у виховання молодих педагогів, нагородили найкращих, вшанували світлу пам'ять колег, які пішли з життя, але залишили по собі добру пам'ять. Вихованці Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка запросили на свято випускників закладу - військовослужбовців, які служать сьогодні Україні на Сході. За кошти, зібрані на двох останніх благодійних концертах, було придбано бензопилу, яку студенти передали через волонтерів для бійців АТО.

 

 

До відома:

Кременчуцький педагогічний коледж імені А. С. Макаренка — педагогічний вищий навчальний заклад у Кременчуці. Свою діяльність розпочав 85 років тому з 1 вересня 1931 року в м. Лохвиці. У Кременчук був переведений у 1969 році. За час свого існування заклад декілька разів змінював офіційну назву.