Апаратна нарада

13.12.2016, 17:05

12 грудня міський голова Дмитро Биков провів апаратну нараду, у ході якої підвів підсумки виконання капітального будівництва в місті за 2016 рік. Очільник Горішніх Плавнів у цілому оцінив об’єми виконаних робіт на оцінку «добре», але зазначив, що не всі плани вдалося реалізувати. І на це були як суб’єктивні, так і об’єктивні причини. Однією з вагомих причин затримки в роботі є обмеженість вибору серед наявних компетентних будівельних підприємств у місті та регіоні. Незважаючи на ці серйозні перешкоди, у 2016 році вдалося досягти гарних результатів, зокрема в питанні енергозбереження. Завершено роботи зі стовідсоткового оснащення приладами обліку теплової енергії житлового фонду міста (219 багатоквартирних житлових будинків з централізованим теплопостачанням). Завдяки встановленню приладів обліку мешканці будуть сплачувати лише за спожиту теплову енергію й фінансове навантаження на бюджет кожної родини буде зменшено.

 

Дмитро Биков також підкреслив: «Вирішено проблему наявності відкритого водорозбору, що існувала з дня заснування міста. Завершальним етапом цього процесу стала реконструкція мереж електропостачання з встановленням електроводонагрівачів у 6-ти будинках по провулку Молодіжному. У наслідок реалізації проекту споживачі матимуть якісну воду, а КВП «Теплоенерго» - значну економію».

 

Відзначив роботу з освітлення вулиць міста енергозберігаючими LED-світильниками. На сьогоднішній день усі проїжджі частини міста облаштовано економними та якісними світильниками.

 

Очільник міста наголосив, що у всіх закладах освіти міста стовідсотково виконані заходи з термомодернізації. У 2016 році завершено спільну п’ятирічну програму органу місцевого самоврядування та Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» (засновники - народний депутат України Костянтин Жеваго, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус) з утеплення шкіл та дитячих садочків. За кошти міського бюджету в цьому році завершили заміну старих вікон на нові металопластикові у СЗОШ І-ІІІ ступенів №4, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. За бюджетні кошти виконано герметизацію швів та утеплення частини фасаду будівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. Також замінили вікна в міській стоматологічнійполіклініці, хірургічному та дитячому соматичному відділенні Горішньоплавнівської міської лікарні, поліклініці «Медичний центр ПМСД». Міський голова зазначив, що заходи з термомодернізації бюджетних закладів, організацій та установ буде продовжено у наступному році. У 2017 році планується також продовжити реконструкцію санвузлів у закладах охорони здоров’я та навчальних закладах міста.

 

08 грудня в СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І.Бугаєвської за кошти міського бюджету (500 тис. грн) та завдяки фінансовій підтримці Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» (320 тис. грн) відкрито кабінет англійської мови за останнім словом техніки. Реалізацію програми з облаштування шкіл сучасними кабінетами англійської мови сподіваються продовжити й у наступному році.

 

Міський голова звернув увагу присутніх на реалізовані проекти з технічного переоснащення комунальних підприємств міста. За кошти міського бюджету в 2016 році оновлено більше 13 одиниць техніки. А з метою підвищення ефективності роботи, раціонального використання паливно-мастильних матеріалів 84 одиниці комунальної техніки обладнано GPS-навігацією з можливістю перегляду інформації на моніторі в режимі реального часу.

 

Очільник міста повідомив про завершення реалізації проекту з реконструкції зливової каналізації на розі вулиць Гірників-Молодіжна. Зазначив, що каналізаційна мережа знаходилася в аварійному стані й була непридатна для подальшої експлуатації. У 2017 році буде продовжено ревізію та ремонт чергової ділянки зливової каналізації міста. Робота з капітального ремонту проїжджої частини вул. Гірників, облаштування велодоріжок по вул. Добровольського, розчищення берегової смуги та водної акваторії зони літнього відпочинку від рятувальної станції до станції прокату човнів буде продовжено у наступному році.

 

Дмитро Биков ознайомив присутніх із ходом впровадження проекту зі встановлення сучасної автоматичної системи поливу зелених зон міста, що покликана скоротити витрати води, палива, робочої сили. Проведено роботи в районі парку Ювілейного, стели «Хто загинув за Дніпро, буде жити вічно».

 

Завершуються роботи з реконструкції нежитлових приміщень гуртожитку по вул. Космонавтів, 5 під житлові кімнати для працівників соціальної сфери. Облаштовано зовнішнє вуличне освітлення частини вулиць у мікрорайоні Піддубне, побудовано каналізаційні мережі умікрорайоні Піддубне. У межах виділених коштів виконано роботи з будівництва дороги з асфальтовим покриттям частини вул. Лиманної. Виконано 60 % запланованих робіт з асфальтування частини вул. Озерної мікрорайону Золотнишине.

 

У ході апаратної наради міський голова озвучив дані управління соціального захисту населення про кількість звернень мешканців міста з метою отримання житлових субсидій. Станом на 09.12.2016 кількість заявників склала 10974 особи, з них у 2016 році вперше звернулися 3174 особи, призначено допомогу на 62 млн грн. Міський голова Дмитро Биков дав доручення керівництву УСЗН до кінця поточного року вжити всі можливі заходи щодо забезпечення усіх заявників житловими субсидіями.

 

Очільник міста повідомив оперативну інформацію про стан захворюваності на ГРВІ та грип по місту станом на 09 грудня 2016 року. Усього захворіло на ГРВІ та грип 890 осіб (показник вище епідпорогового на 62,5%), у тому числі школярі - 449,6 осіб (показник вище епідпорогового на 78%). У місті зафіксовано один випадок грипу. Хвора перебуває на стаціонарному лікуванні. Карантин у місті продовжено до 13.12.2016 включно.

 

Заслухали начальника відділу культури, спорту і туризму Ірину Зеленську про заплановані загальноміські культурно-мистецькі та гастрольні заходи грудня. 14.12.2016 о 17.00 у малій залі Палацу культури і творчості відбудуться заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 14 грудня о 18.00 у місті пройде гастрольний захід - вистава «Сокровища мадам Петуховой» за участю Руслани Писанки. 19 грудня о 16.00 годині на Театральній площі заплановано урочисте відкриття міської новорічної красуні-ялинки за участю представників органу місцевого самоврядування. З 20-23 грудня Палац культури і творчості запрошує малечу на яскраві новорічні дитячі свята. 29 грудня у великій залі Палацу культури і творчості відбудеться загальноміський новорічний концерт, 07 січня – Різдвяні вечорниці.