Для укріплення берегів Дніпра планують використати сучасний екологічно безпечний матеріал габіони

14.12.2016, 09:59

12 грудня міський голова Дмитро Биков, директор ДЖКГ Петро Василюк у ході виїзної робочої наради оглянули хід реалізації проекту відновлення сприятливого санітарного стану та благоустрою берегової ділянки зони відпочинку м. Горішні Плавні, що знаходиться вздовж набережної від рятувальної станції до станції прокату човнів.

 

Міський голова Дмитро Биков прокоментував, що проектом передбачено виконання підготовчих робіт до організації сучасного пляжу. Станом на сьогоднішній день розчищено зону відпочинку довжиною 500 м й шириною 60 м від коріння паростків самосіву рослин, очерету. Наступним кроком у напрямку відновлення сприятливого санітарного стану берегової ділянки стане намивання чистого річкового піску, формування правильного нахилу наземної та підводної частин. Дмитро Биков повідомив, що з метою укріплення берегів планують використати сучасний екологічно безпечний матеріал габіони (у перекладі з фр. gabion, італ. gabbione — великий кошик - просторова сітчаста коробчата конструкція, заповнена природним каменем, використовується в берегоукріпних спорудах).

 

Очільник міста зазначив, що після завершення робіт з відновлення сприятливого санітарного стану берегової ділянки перейдуть до етапу проектування благоустрою території пляжу, облаштуванню тротуарних доріжок, спортивних майданчиків, зон відпочинку для маленьких дітей, дорослих та людей з обмеженими фізичними можливостями, місць паркування водних суден. Строк реалізації проекту розраховано на 2-3 роки.