Наказ Військового комісара Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату

19.12.2016, 09:20

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

Військового комісара Горішньоплавнівського

об’єднаного міського військового комісаріату

 

(по стройовій частині)

09 ” грудня 2016 року         м. Горішні Плавні         № 50

 

 

Про приписку громадян 2000 року
народження до призовної дільниці

 

1. На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” в період з 01 січня 2017 року по 31 березня 2017 року на території міста Горішні Плавні та Дмитрівської сільської ради проводитиметься приписка до призовної дільниці м. Горішні Плавні Полтавської області громадян України 2000 року народження чоловічої статі.

 

2. Явці для приписки до призовної дільниці підлягають усі громадяни чоловічої статі, які народилися з 01 січня по 31 грудня 2000 року включно.

 

3. Усі громадяни, які підлягають приписці до призовної дільниці, зобов’язані прибути на призовну дільницю за місцем реєстрації за адресою м. Горішні Плавні, вул. Строни, 9, у зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках військового комісаріату. Громадяни, які не отримали особистих повісток для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути на призовну дільницію не пізніше 25 лютого 2017 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

 

4. На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до призовних дільниць.

 

Військовий комісар Горішньоплавнівського

об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник Е.М.МАРЧЕНКО