Відкриття першої черги об’єкту «зовнішні каналізаційні мережі» в мікрорайоні Піддубне

27.07.2010, 14:50

22 липня в мікрорайоні Піддубневідбулося відкриття об’єкту «Зовнішні каналізаційні мережі» (перша черга). Будівництво об’єкту було закінчене в листопаді 2009 року, але з певних причин підключення будинків до мережі затягнулось. І ось з липня 2010 року 24 сім’ї, які мешкають у двохквартирних котеджах по вулиці Горького та провулку Квітковому, мають змогу користуватись міською централізованою каналізаційною мережею. За словами голови ОСН «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада» Любові Козел, комітет займав дуже активну позицію у справі будівництва першої черги каналізаційної мережі. За її словами, найважливішим фактором цієї події є те, що прийшов кінець забрудненню ландшафтного заказника «Лісові озера» каналізаційними стоками, а значить, вирішена проблема, яка існувала десятки років.

На відкритті колектора були присутні міський голова Комсомольська Сергій Супрун, генеральний директор ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, представники громади мікрорайону Піддубне, керівник підрядної організації ПП «СТМ- Сервіс», начальник управління по інвестиціях та будівництву О.М.Кравченко. Перерізаючи червону стрічку, міський голова наголосив на тому, що депутати міської та обласної рад з розумінням поставились до проблем мікрорайону та виділили на 2010 рік з міського екологічного фонду 1,2 млн.грн., а з обласного – 1 млн. грн., а отже, роботи по будівництву другої черги каналізаційних мереж мікрорайону Піддубне продовжуються. Сергій Андрійович висловив щиру вдячність генеральному директору ПГЗК В.В.Лотоусу за розуміння та фінансову підтримку.У свою чергу Віктор Вікторович подякував Сергія Андрійовича, громаду мікрорайону Піддубне, виконавців робіт та пообіцяв і надалі співпрацювати в цьому питанні. Не секрет, що на будівництво першої черги мережі ПГЗК виділив кошти в сумі 1019,806 тис.грн.

Мешканці мікрорайонів Піддубного планують за рахунок власних та спонсорських коштів проведення поглиблення та благоустрою двох озер, які розташовані на території заказника «Лісові озера», що межують з ділянками приватної забудови вулиці Озерна та провулку Квітковий. За дозволом на проведення цих робіт комітет мікрорайону звертався до Державного управління охорони навколишнього середовища в Полтавській області. Наразі проходить розробка проектної документації, необхідної для отримання такого дозволу.