Запрошення до участі у Тендері

19.12.2016, 15:22

Громадська організація «Центр муніципального розвитку» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у концепції «Розумні міста») цією об’явою запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів послуг у межах мікропроекту «Удосконалення системи електронного врядування у виконавчих органах міської ради міста Горішні Плавні»:

постачання та інсталяція 50 примірників спеціалізованого програмного забезпечення системи електронного документообігу;

- розробка модуля для офіційного веб-сайту міської ради «Персональний кабінет мешканця».

Підрядники повинні мати досвід надання послуг з розробки та/або постачання аналогічного програмного забезпечення.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: м. Горішні Плавні Полтавської обл., вул. Миру, 24, каб. 307. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Тендерних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 13-00 10.01.2017, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Тендерні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Розкриття тендерних пропозицій відбудеться о 13:10 год. 10 січня 2017 року в приміщенні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (мала зала), вул. Миру, 24, м. Горішні Плавні Полтавської обл.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефоном: (05348) 21666.