Відбулася обласна нарада в режимі відеоконференції

19.12.2016, 15:25

19 грудня о 09 годині ранку в голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка відбулася нарада в режимі відеоконференції. Участь у нараді від Горішніх Плавнів взяли заступники міського голови Надія Угнічева та Юрій Муха, начальник управління Юрій Ковпак, завідувач відділення епідеміологічних досліджень Горішньоплавнівського відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» Антоніна Волик, заступник директора ДЖКГ Альбіна Овчаренко, головний спеціаліст сектору екології та озеленення міста Яна Шкурко, головний спеціаліст відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Аліна Панченко.

 

На початку наради голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко привітав усіх з Днем Святого Миколая, побажав здоров’я, достатку, родинного благополуччя.

 

На порядку денному були наступні питання:

   1. Про етап укладення договорів оренди та виплати орендної плати за використання земель власників земельних часток (паїв).

   2. Про обласну Програму фітосанітарних заходів щодо боротьби з амброзією та ліквідації регульованих шкідливих організмів на території області на 2017 -2021        роки.

   3. Про стан захворюваності та заходи щодо профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу на території області.

   4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

 

У ході наради обговорили всі питання, визначили подальші дії та завдання.