Подарунки багатодітним родинам у День Святого Миколая

20.12.2016, 09:56

19 грудня 2016 року у великій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулося вручення новорічних подарунків багатодітним сім’ям, у яких виховується четверо й більше діток. У нашому місті таких родин тридцять шість: у двадцяти двох сім’ях виростають четверо дітлахів, а в чотирнадцяти – п’ятеро й більше. Усього діток з багатодітних родин сто сімдесят, дружних і життєрадісних мешканців нашого міста.

Вітання з новорічними святами приймали багатодітні сім’ї від секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти, заступника міського голови Надії Угнічевої, начальника відділу у справах сім’ї та молоді Тетяни Оробченко, директора Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату» Вячеслава Мінязева.

«Щиро бажаю в Новому 2017 році щастя, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій і прагнень. Миру й добра вашим родинам, злагоди й достатку», – наголосив секретар міської ради Сергій Дорота.

Кожна багатодітна родина отримала в День Святого Миколая подарунки від органів місцевого самоврядування (дві ковдри) та Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату» (солодкі подарунки).

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко запросила усіх на Театральну площу на відкриття новорічної ялинки.