Відновлено систему опалення в їдальні та актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

21.12.2016, 17:01

20 грудня міський голова Дмитро Биков перевірив роботу нещодавно відновленої системи опалення в їдальні та актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

У виїзній нараді взяли участь секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева.


Очільник міста повідомив, що систему опалення в їдальні та актовій залі школи оновлено в екстреному порядку. Робочі підрядної організації працювали 7 днів поспіль і встигли завершити реконструкцію до відновлення занять учнів після карантину.  Дмитро Биков зазначив, що систему опалення у вищезазначених шкільних приміщеннях стовідсотково замінено на  сучасну: встановлено нові металопластикові труби та біметалічні радіатори.


З міського бюджету на реконструкцію системи опалення в їдальні та актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 витрачено 200 тис. грн. До важливого соціального проекту також долучився надійний партнер територіальної громади Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», виділивши 60 тис. грн додаткових коштів.


Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Інна Альошкіна від імені учнівського, батьківського та трудового колективів висловила вдячність міському голові та благодійникам за фінансову підтримку та результативну співпрацю. Відтепер у шкільній їдальні та актовій залі комфортно й затишно, температурний режим відповідає санітарним нормам.