На засіданні виконкому ухвалено проект міського бюджету на 2017 рік

21.12.2016, 17:05

Останнє засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради відбулося 20 грудня в малій залі міськради. Засідання вів міський голова Дмитро Биков.

 

Члени виконкому розглянули та погодили ряд важливих проектів рішень. Одне з найважливіших питань - проект міського бюджету на 2017 рік.

 

Заступник міського голови Юрій Муха прокоментував заплановані статті доходів та видатків міського бюджету на наступний рік.

 

Доходи міського бюджету на 2017 рік заплановано в сумі 453 млн грн: 322 млн грн – доходи загального фонду, 100 млн грн – трансферти; 30 млн грн – доходи спеціального фонду. Здебільшого загальний фонд планується наповнити за рахунок податку на доходи фізичних осіб (60% загального доходу), місцевих податків (27%). Спеціальний фонд міського бюджету передбачають поповнити за рахунок екологічного податку (67%), власних надходжень бюджетних установ (30%). У структурі доходів міського бюджету на 2017 рік передбачено 2 млн грн в рамках угоди з ПрАТ «Полтавський ГЗК».

 

Видатки міського бюджету на наступний рік прораховано в сумі 453 млн грн. За рахунок коштів бюджету розвитку передбачено видатки на загальну суму коштів 70 млн грн. У 2017 році органом місцевого самоврядування передбачено витрати на капітальні ремонти, реконструкції в школах міста на суму 1,2 млн грн, в ДНЗ – на суму 5,6 млн грн, в закладах культури, спорту та туризму – 3,1 млн грн. На капітальні ремонти, придбання обладнання та предметів довгострокового користування міській лікарні планують виділити 7,9 млн грн, стоматологічній поліклініці – 550 тис. грн, Центру ПМСД – 1,4 млн грн.  У рамках договору про фінансування соціальних і благодійних програм на 2017 рік також передбачено кошти на реалізацію заходів міських програм з підтримки соціально незахищених верств населення.  

 

Погодили проект Програми економічного і соціального розвитку міста Горішні Плавні на 2017 рік.

 

Проекти рішень гуманітарного та соціального напрямків доповіли  начальник управління соціального захисту населення Світлана Чернявська, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариса Василенко.  

 

Члени виконкому розглянули та погодили питання житлово-комунального господарства, серед яких важливі:

  1. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв бюджетним установам та організаціями міста Горішні Плавні на 2017 рік.
  2. Про встановлення тарифу на послуги із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

 

Про результати фінансово-господарської діяльності КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради» за 9 місяців 2016 року доповів Сергій Ярош - директор комунального підприємства. Очільник Горішніх Плавнів позитивно оцінив роботу підприємства, відзначив низку важливих реалізованих проектів: оптимізація чисельності працівників, організація роботи з клієнтами, реалізація енергозберігаючих проектів, придбання сучасного обладнання, підготовча робота з впровадження проекту з очищення питної води з використанням концентрованого гіпохлориту натрію та діоксиду хлору, інше.   

 

На завершення засідання міський голова Дмитро Биков висловив вдячність членам виконавчого комітету за сумлінну роботу та плідну співпрацю на благо територіальної громади в 2016 році, привітав усіх з новорічними святами, що наближаються, побажав успіхів.