Депутати Горішньоплавнівської міськради ухвалили міський бюджет на 2017 рік

23.12.2016, 11:23

22 грудня в Горішніх Плавнях за головування міського голови Дмитра Бикова відбулася вісімнадцята сесія Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання. Участь у роботі пленарного засідання взяли 29 депутатів.

 

Сесію розпочали з приємного моменту – нагородження переможців VIII міської Спартакіади серед трудових колективів, організацій та установ усіх форм власності, що проходила в Горішніх Плавнях у 2016 році. Місію нагородження виконав міський голова Дмитро Биков, який вручив переможцям кубки та Подяки міського голови. І місце у змаганнях виборола команда ПрАТ «Полтавський ГЗК», ІІ місце зайняла команда ТОВ «Єристівський ГЗК», ІІІ місце – команда Комсомольського політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського.

 

Від імені Президента Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки звернувся до присутніх виконавчий директор міського відділення НОКУкраїни в Полтавській області Микола Шишліков. Висловив вдячність міському голові Дмитру Бикову, депутатам Горішньоплавнівської міської ради на чолі з секретарем ради Сергієм Доротою за вагому фінансову та матеріальну підтримку спортсменів та тренерів, які взяли участь в Олімпійських іграх 2016 року.

 

У ході роботи депутати Горішньоплавнівської міської ради опрацювали проект міського бюджету на 2017 рік. З даного питання доповідав заступник міського голови Юрій Муха. Зазначив, що міський бюджет на 2017 рік є збалансованим. При підготовці бюджету враховано основні прогнозовані макропоказники по Україні на 2017 рік. У порівнянні з 2016 роком заплановано зростання доходів міського бюджету загального фонду на 20%. Доходи міського бюджету Горішніх Планів на наступний рік визначено у сумі 453 млн грн, у тому числі доходи загального фонду – 423 млн грн, доходи спеціального фонду – 30  млн грн. Видатки міського бюджету складуть 454 млн грн. При формуванні видаткової частини бюджету було враховано всі витрати, пов’язані з фінансуванням міських програм попереднього року. Депутати міської ради ухвалили головний фінансовий документ міста на 2017 рік.  

 

Заслухали Аллу Говорун, начальника фінансового управління, про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року.  Внесли зміни до переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2016 рік та затвердили розпорядження міського голови «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік». Ухвалили проекти рішень «Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету м.Горішні Плавні на 2017 рік», «Про дозвіл на розміщення тимчасово вільних коштів на депозитних рахунках у 2017 році».

 

У ході роботи було розглянуто 123 проекти рішень, у тому числі питання житлово-комунального господарства, економічного розвитку, житла, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування, організаційні питання, прийнято більше 10 міських програм.

 

На завершення пленарного засідання міський голова Дмитро Биков подякував депутатам міської ради за плідну роботу, привітав зі святами Нового року та Різдва Христового. Очільник міста зазначив: «Озираючись на рік, що минув, розуміємо, як багато зроблено задля забезпечення блага нашого міста. З життя кожного складається доля країни. Тож я бажаю вам, щоб усе намічене збулося, а задумане сповнилося. Доброго та щасливого вам Нового року! Радісних Різдвяних свят!»