У Горішніх Плавнях відбулася позачергова звітно-виборна асамблея міського відділення Національного олімпійського комітету України

23.12.2016, 13:06

22 грудня в кінолекційній залі музею історії ПрАТ «Полтавський ГЗК» пройшла позачергова звітно-виборна асамблея відділення Національного олімпійського комітету (НОК) України в м. Горішні Плавні та ГО «Міська олімпійська спілка».

 

Участь у засіданні асамблеї взяли міський голова Дмитро Биков і його заступник Надія Угнічева, голова відділення НОК України в м. Горішні Плавні Віктор Лотоус, член НОК України, голова комісії зі зв’язків з осередками НОК Володимир Ковальов, голова Полтавського обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко, заступник голови Полтавського обласного відділення НОК, олімпійський чемпіон Володимир Кисельов. Вів засідання виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков.

 

Виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков доповів про результати роботи за період з 2014 по 2016 роки, відзначив спортивні досягнення, визначив проблемні питання. У діяльності міського осередку НОК за звітний період відбулися значні позитивні зміни. Визначним досягненням стала участь спортсменів з Горішніх Плавнів у 31 Олімпійських іграх 2016. Виконавчий комітет міського відділення НОК тісно й плідно співпрацював з органами самоврядування, ПрАТ «Полтавський ГЗК», Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», навчальними закладами міста, ДСОЦ «Горизонт». Асамблея відзначила гарну роботу відділення за минулий період, провела перевибори та нові призначення.  

 

У ході засідання головою відділення НОК України в м. Горішні Плавні одноголосно обрано міського голову Дмитра Бикова. Дмитро Биков подякував зібранню за довіру, поділився баченням подальшої діяльності відділення.

 

Член НОК України, голова комісії зі зв’язків з осередками НОК Володимир Ковальов привітав Дмитра Бикова з новим призначенням, побажав успіхів у роботі та високих досягнень. Подякував екс-очільнику відділення НОК України в м. Горішні Плавні Віктору Лотоусу за сумлінну 6-річну працю та значну фінансову підтримку міського осередку. Вручив Дмитру Бикову та Віктору Лотоусу пам’ятні подарунки від імені президента НОК України Сергія Бубки.

 

Виконавчим директором відділення НОК України в м. Горішні Плавні обрано Миколу Шишлікова. У ході роботи також заслухали та затвердили звіт ревізійної комісії за звітний період, затвердили новий склад членів виконавчого комітету та членів відділення НОК у Горішніх Плавнях, обрали голову та членів ревізійної комісії, визначили порядок денний наступного засідання, яке призначили у січні 2017 року. 

 

Вітання від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки