Завдяки лічильникам обліку тепла мешканці Горішніх Плавнів економлять кошти

26.12.2016, 09:27

26 грудня міський голова Дмитро Биков у ході брифінгу повідомив про результати споживання тепла в житлових будинках міста за листопад 2016 року.  

 

Дмитро Биков поінформував, що у Горішніх Плавнях згідно з аналізом  КВП «Теплоенерго» за листопад поточного року середня вартість 1м2 опалення склала 20,51 грн. У той же час вартість опалення 1м2 відповідно до тарифу, затвердженого Національною комісією регулювання електроенергетики України (НКРЕ), в будинках без лічильників обліку тепла становить 33,81 грн протягом усього опалювального періоду. Це один з кращих показників в Україні. Міський голова відзначив, що такий позитивний результат вдалося досягти завдяки своєчасному управлінському рішенню та конструктивному діалогу з територіальною громадою.

 

Сьогодні в місті Горішні Плавні 219 будинків, що мають централізоване опалення, стовідсотково обладнано приладами обліку теплової енергії (225 лічильників).

 

Нарахування за споживання теплової енергії мешканцям міста проводиться лише за показаннями лічильників. Усі втрати тепла від котельні до кінцевого споживача покладаються лише на теплопостачальне підприємство й не лягають фінансовим тягарем на гаманці мешканців.